vol-mal.com.pl +48 502 167 202 +48 34 361 00 42
Menu

Regulamin

Wyłącznym właścicielem strony internetowej :  www.essiac.pl  jest firma PPHU VOL-MAL S.C. Centrum Medycyny Naturalnej z siedzibą w Częstochowie, przy ul. Piotrkowskiej 29

Sprzedawca (wymieniony wyżej) prowadzi sprzedaż internetową, Sklep, pod wskazanym w zdaniu powyższym adresem internetowym i zajmuje się dystrybucją suplementów diety, a także innych produktów prozdrowotnych oraz kosmetyków. 
Sprzedaż poprzez Sklep Internetowy, a także korzystanie ze strony internetowej www.essiac.pl odbywa się na zasadach oraz w czasie i miejscu określonych w niniejszym Regulaminie.


WARUNKI ZAKUPU I DOSTAWY

 1. Wszystkie ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT), nie obejmują kosztów dostawy.
 2. Sklep przyjmuje zamówienia za pośrednictwem strony Sklepu, poczty elektronicznejlub telefonicznie w godzinach pracy Sklepu.

Składanie zamówień za pośrednictwem sklepu internetowego

 1. Warunkiem dokonania zakupu produktu jest wypełnienie formularza zamówienia na stronie internetowej Sklepu.
 2. Klient jest zobowiązany wypełnić formularz zamówienia w sposób kompletny i poprawny, podając dane zgodne ze stanem faktycznym.
 3. Zamówienia można składać całodobowo.
 4. W ciągu 24 godzin Sklep informuje Klienta o otrzymaniu zamówienia przesyłając na adres poczty elektronicznej Klienta stosowne potwierdzenie.
 5. Zamówienie uważa się za przyjęte do realizacji po potwierdzeniu przez Sklep przyjęcia zamówienia złożonego przez Klienta.
 6. Klient i Sklep związani są ceną produktu obowiązującą w chwili złożenia zamówienia przez Klienta. 

Płatności i realizacja zamówień

 1. W Sklepie honorowane są następujące formy płatności:

        – przy odbiorze – w przypadku dostawy Pocztą Polską za pobraniem. 
   lub  
        -przelewem na rachunek bankowy Sklepu – przedpłata.

 1. Zamówienia Sklep realizuje do 3 dni roboczych, chociaż większość zamówień jest realizowana w ciągu 1-2 dni roboczych.
 2. W przypadku zamówień *przelewem na rachunek bankowy firmy – przedpłata, zamówienie jest realizowane niezwłocznie, po zaksięgowaniu się środków w wysokości złożonego zamówienia, na rachunku bankowym Sklepu.
 3. Zamówienia Sklep realizuje za pośrednictwem Poczty Polskiej (przesyłką ubezpieczoną PACZKA24, PACZKA48 –  za pobraniem oraz bez pobrania dla zamówień przedpłaconych). 

     Nie istnieje możliwość dostawy przesyłki na oznaczoną godzinę.

     Przesyłki dostarczane są w godzinach pracy przewoźników (Poczty Polskiej, K-ex, DPD, GLS, InPost i innych).  Powyższe warunki dostawy obowiązują na terytorium Polski. 
W przypadku dostawy za granicę warunki i koszty przesyłki są ustalane każdorazowo indywidualnie, w zależności od kosztów pobieranych przez przewoźników.

 1. W uzasadnionych przypadkach Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, wskazania sposobu płatności lub zażądania przedpłaty lub zaliczki.

RACHUNKI I FAKTURY

Każdy Klient kupujący w Sklepie otrzyma Fakturę VAT na zakupiony towar. Faktura VAT zostanie wystawiona według danych wpisanych w pola formularza i załączona do przesyłki.

GWARANCJA

Przed odebraniem przesyłki Klient jest zobowiązany do sprawdzenia czy opakowanie oraz jego zawartość nie uległy uszkodzeniu w transporcie. W przypadku widocznych uszkodzeń należy w obecności osoby dostarczającej przesyłkę sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się ze sprzedawcą. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze stanowi niezbędny warunek uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia przesyłki w transporcie.

ZWROT  TOWARU

Klient może dokonać  zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty jego otrzymania.

Zwracany produkt musi być dostarczony na adres pocztowy Sklepu w oryginalnym opakowaniu. Produkt nie może nosić żadnych śladów używania, otwierania (kosmetyki i suplementy), musi być kompletny, zaopatrzony w oryginalną dokumentację, w tym oryginalny dowód zakupu Fakturę VAT.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych do Sklepu za pobraniem.

W razie zwrotu towaru, ryzyko związane z jego utratą lub uszkodzeniem podczas odsyłania ponosi kupujący.

Zwrotu zapłaty za towar Sklep dokonuje przelewem na rachunek bankowy wskazany przez Klienta.  Sklep zwraca wartość produktu. Sklep nie zwraca kosztów odesłania towaru poniesionych przez Klienta.

Możliwość zwrotu dotyczy wyłącznie transakcji zawartych z naszym Sklepem.

W przypadku nie odebrania zamówionej przesyłki pobraniowej i jej zwrotu do Sklepu – bez uprzedniego poinformowania Sklepu o odstąpieniu od umowy, przy ponownym zamówieniu Klient zostanie poproszony o dokonanie przedpłaty na rachunek bankowy oraz pokrycia kosztów wcześniejszej przesyłki (wysyłka + zwrot)

Klient Sklepu posiada uprawnienie do złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni od objęcia rzeczy w posiadanie (art. 28 u.p.k.) Początek terminu na odstąpienie od umowy liczony jest od dnia zawarcia umowy. 

REKLAMACJE

Reklamację Klient może złożyć listownie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej przez formularz kontaktowy.   Reklamacja będzie rozpatrzona do 10 dni roboczych. 

 NOTA  PRAWNA

Każdy użytkownik strony internetowej  www.essiac.pl powinien pamiętać o tym, że w przypadku problemów ze zdrowiem, zawsze powinien zasięgnąć porady kompetentnego lekarza. Przedstawione na stronach efekty stosowania suplementów przez osoby trzecie mogą się różnić. Prezentowane produkty nie są przeznaczone do diagnozowania.  
Zamieszczone na stronie www.essiac.pl  materiały nie stanowią porad o charakterze medycznym, a mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako specjalistyczne porady medyczne, zalecenia w zakresie leczenia lub forma diagnozy. Materiały te nie mogą zastępować specjalistycznych badań lekarskich ani profesjonalnego doradztwa medycznego.

Przed zastosowaniem jakichkolwiek form poprawy funkcji organizmu, Użytkownik strony internetowej www.essiac.pl każdorazowo powinien skonsultować się z lekarzem. Jedynie lekarz jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność leczenia.

Użytkownik strony www.essiac.pl w każdym przypadku nie powinien lekceważyć znaczenia specjalistycznej konsultacji medycznej oraz nie powinien zwlekać z jej uzyskaniem kierując się informacjami zawartymi w prezentowanym materiale.

PPHU VOL-MAL S.C. Centrum Medycyny Naturalnej z siedzibą w Częstochowie, przy ul. Piotrkowskiej 29, jako twórca materiałów jak również podmiot mający autorskie prawa majątkowe do materiału oświadcza, że:

 • umieszczone w materiale informacje na temat produktów, badań, zabiegów lub opinii oraz wszelkie inne dane nie stanowią ich reklamy czy rekomendacji;
 • nie dają gwarancji przydatności treści materiału do określonego celu lub zastosowania;
 • nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania lub niemożności korzystania z materiału.
 • Użytkownik kierując się wyłącznie informacjami uzyskanymi za pośrednictwem materiału działa na własną odpowiedzialność.  

Importer i dystrybutor - sprzedaż hurtowa/detaliczna,
stacjonarna i wysyłkowa

Generalny Przedstawiciel ESSIAC®
From Canada International Inc. w Polsce
"VOL-MAL" s.c.
Centrum Medycyny Naturalnej
42-200 Częstochowa ul. Piotrkowska 29,
godziny pracy: pon. - pt. 9:00 - 18:00

tel

+48 34 361 00 42

kom.

+48 502 167 202

Settlements by credit card and e-transfer are carried
out via Przelewy24

Prawa autorskie zastrzeżone VOL-MAL © 2018. Kopiowanie zdjęć oraz innych materiałów bez zgody P.P.H.U. "VOL-MAL" S.C. surowo zabronione.

Scroll Up